Sağlık Turizmi

Yurtdışındaki diş tedavi maliyetlerinin yüksekliği, bu ülke vatandaşlarının diş tedavilerinde İstanbul'u seçmelerini sağlıyor. Sağlık turizminin hızla gelişmesi sonucunda, İstanbul'a gelen bir turist, konaklama uçak ve diş tedavi gibi masrafların toplamının, herhangi bir Avrupa ülkesindeki sadece diş tedavi masrafından daha az olduğunu görmektedir. Ayrıca gelmişken tarihi ,coğrafi ve doğal güzelliği anlatılmakla bitmeyen ülkemizi görmek ve medeniyetler şehri İstanbulu yaşama fırsatı bulmaktalar. Yurt dışından kliniğimize diş yaptırmaya gelen hastaların tek tercih sebebi sadece maliyet değil. Ülkemizde verilen hizmet kalitesinin, hastayla ilgilenme süre ve alakanın diğer ülkelere göre çok üst düzeyde olması, sağlık yatırımlarının ve kullanılan teknolojilerin yeni olması oldukça etkili olmaktadır. Yurtdışından tedavi amacıyla gelen misafirlerimiz en çok; İMPLANT- Çekilmiş dişin yerine konan, diş vidalama olarak bilinen veya diş kökü diyebileceğimiz implant tedavileri ve zirkonyum ve porselen kuron köprü tedavileri için gelmektedir. Estetik ve sağlıklı bir gülüşün çok önemli olduğu yaşantımızda, diş beyazlatma ve gülüş tasarımı hastaların en çok tercih ettiği diğer bir uygulamadır. Porselen diş yapımındaki gelişmeler, gerçeğinden ayırt edilemeyecek, renk değiştirmeyen, sağlıklı ve estetik dişlere ağrısız ulaşmayı kolaylaştırıyor. Eskiden porselen dişlerin içine konan metallerin yerini alan zirkonyum adı verilen güçlendirilmiş materyaller sayesinde, artık ışık geçirgenliğinin sağlandığı tamamen doğal diş görüntüsünde daha şeffaf dişler yapılabilmektedir. Metal desteksiz porselen dişlerin diğer bir avantajı ise, çok hafif oldukları için hastanın kısa sürede bu dişlere hemen uyum sağlayabilmesidir. İmplant için hasta 1veya -2 gün, porselen ve zirkonyum gibi diş yapımları için en fazla bir hafta , diş beyazlatma ve kompozit dolgular gibi estetik uygulamalar için ise aynı günde işlemi tamamlanabilmektedir.

Sağlık turizmi için İstanbul'a gelenyurtdışı hastalarının yanı sıra, izinleri için Türkiye'ye gelen gurbetçi vatandaşlarımız özellikle yaz aylarında ve izin dönemlerinde diş kliniklerini tercih etmektedirler.

 

Adınızı soyadınızı, doğum tarihinizi, telefon numaranızı, E-mailinizi, ülkenizi, şehrinizi, bildiğiniz dili ve panoramik x-ray'inizi WhatsApp or E-mail ile gönderirseniz sizin için en mümkün teşhis ve tedavi planını ve tahmini fiyatı yapacağız. Eğer Dentaworld'e gelmek  isterseniz uçuş planlarınıza göre Atatürk Hava Limanında sizi karşılayacağız, ilk önce ücretsiz transferimizle otelinize daha sonra kliniğimize götüreceğiz. Ayrıca tedavilerinizin aralarındaki zamanlarda eğer isterseniz Istanbul'un güzelliklerini yaşama imkanına sahip olacaksınız. Sizi en iyi olasıklar hakkında bildilendirmekten de mutluluk duyacağız. Her şey bittikten sonra kliniğimizde son kontroller yapılacaktır ve tekrar ücretsiz transferimizle Atatürk Hava Limanına götürüleceksiniz.

 

WhatsApp:     +90 532 277 80 08

Email        :  info@dentaworld.com.tr

 

 

 

 

 

Topkapı Sarayı

Topkapı Sarayı

Ayasofya

Ayasofya

Dolmabahçe Sarayı

Dolmabahçe Sarayı

Çırağan

Çırağan

Boğaz Manzarası

Boğaz Manzarası

Boğaziçi Köprüsü

Boğaziçi Köprüsü

Taksim

Taksim

Yeraltı Sarnıcı

Yeraltı Sarnıcı

Kız Kulesi

Kız Kulesi

Mısır Çarşısı

Mısır Çarşısı

Kapalı Çarşı

Kapalı Çarşı